Blog

Artykuły na blogu to źródło wiedzy na temat najnowszych trendów w hostingu. Odkryjmy razem, jak wykorzystać technologię, aby zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo Twojej strony.

Rozszerzenie adresów IP w Przelewy24 – informacja dla Klientów

Szanowni Klienci,

Chcielibyśmy przekazać istotną informację dotyczącą wiadomości e-mail skierowanej do użytkowników korzystających z usług serwisu Przelewy24. Dotychczasowe powiadomienia były wysyłane z określonych adresów IP, jednakże od niedawna lista ta została rozszerzona. Od wczoraj, wielu z Was może otrzymać komunikat o treści:

W związku z tym, otrzymujemy wiele zapytań od Was dotyczących działań, które należy podjąć w związku z tą zmianą. Nasza rekomendacja jest następująca:

Zaktualizuj wtyczkę Przelewy24

Najlepszym rozwiązaniem będzie aktualizacja wtyczki Przelewy24, która powinna zawierać już zaktualizowaną listę adresów IP. Zapewni to pełną funkcjonalność Twojego serwisu i płynność korzystania z usług płatności internetowych.

W przypadku, gdy korzystasz z niestandardowych rozwiązań lub integracji, upewnij się, że Twoje ustawienia nie ograniczają dostępu jedynie do wcześniej znanych adresów IP. Jeśli tak jest, konieczne może być ręczne zaktualizowanie tych ustawień.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt poprzez panel klienta. Jesteśmy dla Państwa dostępni 24/7.

Z poważaniem,

Zespół STATNET Online