Oferta specjalna: Serwer VPS SSD NVMe z administracją oraz panelem DirectAdmin PL już od 129 zł/mc. Więcej informacji

Serwery VPS Standard

Oczekujesz wydajności, bezpieczeństwa i nieograniczonego dostępu do systemu operacyjnego? Posiadasz chociaż podstawową wiedzę z zakresu administrowania serwerami?

Wybierz serwer VPS i zyskaj dostęp do prywatnego serwera wirtualnego na wyłączność – o takich parametrach, jak potrzebujesz, bez konieczności zarządzania sprzętem fizycznym. Otrzymujesz wszystkie uprawnienia administratora systemu, dlatego możesz swobodnie korzystać z usługi i samodzielnie aktualizować ją wraz z rozwojem biznesu.

VPS-2GB-SSD-NVMe

Dobry początek

CPU2 vCPU
RAM2 GB
SSD NVMe50 GB
  • dostęp do konta administratora
  • nielimitowany transfer
29/mc

VPS-8GB-SSD-NVMe

Mocny zawodnik

CPU4 vCPU
RAM8 GB
SSD NVMe100 GB
  • dostęp do konta administratora
  • nielimitowany transfer
69/mc

Rabaty okresowe

Obniż cenę usługi i uzyskaj rabat do 10%. Zachęcamy do opłacania usług na dłuższe okresy rozliczeniowe. Dzięki temu możesz już od początku obniżyć koszty serwera zgodnie z zestawieniem w tabeli.

Obniżka
Płatność kwartalna 2% taniej
Płatność półroczna 5% taniej
Płatność roczna 10% taniej

Serwer VPS czy Hosting Dedykowany?

Nie posiadasz doświadczenia w zarządzaniu serwerami VPS lub administrowaniu systemami operacyjnymi? Wykupiłeś usługę VPS i masz problem z jej konfiguracją? Może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Hosting Dedykowany? Wybierając Hosting Dedykowany, również otrzymujesz takie parametry, jak potrzebujesz, a dodatkowo jesteś pod stałą opieką naszych administratorów i doradców. Nie musisz przejmować się żadnymi aspektami technicznymi. Jesteśmy na TAK, a Ty?

Dodatki

Każda usługa ma możliwość rozszerzenia zasobów bez konieczności zmiany na wyższy pakiet. Dodatkowe adresy IP są obecnie ograniczone do 3, maksymalna ilość przestrzeni dyskowej wynosi 500 GB SSD NVMe lub 2TB SATA. Zasobów nie można rozszerzać w sposób nielimitowany ze względu na ograniczenia sprzętu lub zasad.

1) Dotyczy serwerów z serii SATA
2) Dotyczy serwerów z serii SSD NVMe
3) W przypadku usługi VPS dostarczamy licencję oraz instrukcję instalacji panelu. Instalacja panelu nie jest wliczona w cenę usługi. Jeżeli szukasz usługi z zainstalowanym panelem, aktualizacjami, monitoringiem zapraszamy do zapoznania się z usługą Hosting Dedykowany

Dodatki
Dodatkowy adres IP 12.20 zł / mc
brutto 15 zł

setup 40.65 zł
brutto 50 zł
Dodatkowy dysk 10 GB SSD NVMe 1) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł
Dodatkowy dysk 25 GB SATA 2) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł
Panel DirectAdmin 3) 39 zł / mc
brutto 47,97 zł
Installatron 3) 19 zł / mc
brutto 23,37 zł

Czym są serwery VPS?

Wirtualne Serwery Prywatne (Virtual Private Server, VPS, Serwery VPS) to alternatywa dla tradycyjnego serwera dedykowanego lub hostingu współdzielonego. VPS zapewnia pełny dostęp do systemu operacyjnego na poziomie administratora systemu.

Wydajność i skalowalność

Zastosowane rozwiązanie umożliwia dowolną skalowalność, tak aby system pracował z optymalną wydajnością. Zasoby mogą być dynamicznie zmieniane bez przerwy w działaniu serwera. Dzięki temu nie ma konieczności przenoszenia usług na silniejsza konfigurację, wystarczy dyspozycja zmiany pakietu.

Pełen dostęp ROOT

VPS ma funkcjonalność odrębnego serwera fizycznego dzięki czemu zapewnia możliwość korzystania z konta superużytkownika. Korzystanie z konta root umożliwia instalację dowolnego oprogramowania na serwerze i zapewnia pełną kontrolę nad zainstalowanym oprogramowaniem oraz konfiguracją systemu operacyjnego.

Duży wybór systemów

Serwery VPS są dostarczane z zainstalowanym systemem opracyjnym wybranej dystrybucji linux. Oferujemy zoptymalizowane obrazy systemów: Debian, CentOS, Ubuntu. Jeżeli potrzebujesz panelu zarządzania serwerem możemy dostarczyć licencję panelu hostingowego DirectAdmin.

Dedykowany adres IP

Każda usługa serwera VPS dostarczana jest z dedykowanym adresem IP. Dzięki temu masz pewność, że adres należy tylko do Ciebie, nie jest z nikim współdzielony oraz możesz go wykorzystać do uruchomienia dowolnej usługi. Dla każdego dedykowanego adresu IP istnieje możliwość zmiany revDNS.

Jakie korzyści daje wirtualizacja?

W odróżnieniu od tradycyjnych środowisk hostingu, dzięki wirtualnym serwerom prywatnym zyskujesz pełne uprawnienia administratora do swojego konta (dostęp do konta root). Tradycyjnie była to funkcjonalność zarezerwowana dla administratorów serwerów dedykowanych. Wirtualne Serwery Prywatne wykorzystują technologię jądra polegającą na podziale serwera na kilka czynnych serwerów wirtualnych. Na każdym z serwerów zainstalowane są unikalne dystrybucje Linuksa i dostępne wszystkie funkcje serwera. Oznacza to, że możesz robić o wiele więcej o wiele mniejszym kosztem.

Przykładowe zastosowania serwerów VPS

Utwórz własne środowisko i dostosuj je do swoich potrzeb.

Serwer WWW

Stwórz niezawodne środowisko dla swojej strony WWW bez obawy o rosnące wymagania.

Serwer poczty

Twój własny serwer poczty POP, IMAP i SMTP skonfigurowany zgodnie z potrzebami.

Serwer kopii

Archiwizuj bezpiecznie dane, aby zawsze mieć do nich łatwy i szybki dostęp.

Serwer VPN

Zwiększ bezpieczeństwo przez tunelowanie oraz szyfrowanie transmisji danych.

Serwer baz danych

Stały i szybki dostęp do baz danych MySQL, PostgreSQL, MariaDB, SQLite, itp.

Monitoring usług

Zyskaj elastyczne rozwiązanie do monitoringu działania swoich innych usług.

Codzienna kopia zapasowa

Dla usługi Serwery VPS wykonujemy codzienną kopię na zewnętrzne serwery i przechowujemy 1 kopię dzienną. Kopia wybranych zasobów jest odtwarzana na podstawie zgłoszenia w naszym panelu klienta.

Zabezpieczenie przeciw atakom DDoS

Atak DDoS polega na wysłaniu tysiący fałszywych żądań co doprowadza do wyczerpania przepustowości i przeciążenia systemu. Rozwiązanie anty DDoS w datacenter posiada narzędzia służące do łagodzenia skutków ataków DDoS. Zabezpieczenia składają się ze sprzętu Arbor i Juniper. Zastosowany system umożliwia wyraźne odróżnienie prawidłowego ruchu od złośliwych ataków.

Oferowane systemy operacyjne

Nasze serwery dostarczamy z najpopularniejszymi dystrybucjami systemu Linux.

Debian

Debian - projekt wolnej dystrybucji systemu GNU/Linux. Debian cieszy się opinią stabilnego i łatwego do aktualizacji systemu o wysokiej jakości.

Centos

CentOS (Community ENTerprise Operating System) – dystrybucja Linuksa oparta na Red Hat Enterprise Linux i mająca być z nim w całości kompatybilna.

Ubuntu

Ubuntu – kompletna dystrybucja systemu GNU/Linux. Wersja, którą oferujemy to LTS (Long Term Support) i zapewnia przedłużone wsparcie społeczności.

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami