Jak wybrać hosting?

Zastanawiasz się, która z naszych usług będzie idealna właśnie dla Ciebie? Poniżej przedstawiamy proste zestawienie, które pomoże Ci w podjęciu decyzji.

Wirtualny doradca wyboru usługi

Nie wiesz która usługa jest najlepszym wyborem? Nasz wirtualny doradca pomoże w podjęciu decyzji, która usługa z naszej oferty będzie odpowiednia dla Twoich wymagań.Czy znasz się na administracji systemem Linux?


Hosting dla Agencji Hosting dedykowany Serwer VPS Serwer dedykowany
Konfiguracja i administracja po stronie STATNET Online
(nie wymaga znajomości administracji systemem)
Migracja danych
Rodzaj dysków
Kopia zapasowa
Dedykowany adres IP
Dodatkowe adresy IP
Panel DirectAdmin
System operacyjny CloudLinux
Instalator skryptów Installatron
Odkryj więcej Odkryj więcej Odkryj więcej Odkryj więcej

Hosting na TAK

Nasze usługi skierowane są do wszystkich, którzy szukają dopasowanych rozwiązań. Wierzymy, że odpowiednio dobrana usługa jest kluczem do sukcesu. Jeśli nadal zastanawiasz się, który serwer wybrać, zawsze możesz na nas liczyć. Jesteśmy na TAK, żeby Ci pomóc. Napisz do nas!

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami