O firmie

Informacje o firmie. Poznaj naszą historię, teraźniejszość i plany.

Kilka słów o firmie

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości usług hostingowych, serwerów dedykowanych, serwerów VPS, certyfikatów SSL oraz usług administracji infrastrukturą. Firma istnieje na rynku od 2009 roku.

Dostarczamy bezpieczne i elastyczne środowisko hostingowe dla Twoich projektów i serwisów internetowych. Głównym celem firmy jest zapewnienie wysokiego poziomu usług, stabilności działania oraz pełnego wsparcia technicznego.

Firma w liczbach

Z naszych usług skorzystało już kilka tysięcy użytkowników!

Ponad 10 lat doświadczenia

Nasz zespół jest związany z rynkiem hostingowym od ponad 10 lat. Posiadamy silne doświadczenie na rynku hostingu i infrastruktury sieciowej w chmurze.

4500+ Klientów

Dostarczamy usługi serwerowe wielu firmom informatycznym w Polsce. Z naszych usług skorzystało już ponad 4500 klientów.

10000+ Serwerów

Uruchomiliśmy już ponad 10000 serwerów wirtualnych, serwerów dedykowanych lub cloud. Od najprostszych do rozbudowanych rozwiązań.

Nasi klienci

Zostaliśmy docenieni przez naszych klientów z których wielu jest z nami od samego początku, za co serdecznie dziękujemy. Do grona naszych klientów należą firmy, dla których wysoka jakość usług jest kluczowym elementem prowadzenia biznesu.

Firma STATNET to profesjonalna firma warta polecania. Usługi oferowane spełniają w 100% moje oczekiwania, dużym atutem jest pomoc techniczna zawsze mogę liczyć na fachowe wsparcie. Hosting jest na bardzo wysokim poziomie 5 gwiazdek.

Sławomir Pędziach
Agnez sp. z o.o.

Z firmą Statnet związany jestem już od kilku dobrych lat. Przez ten okres czasu ani razu nie mnie nie zawiedli. Bardzo dobry kontakt z administratorem jak również sprawna reakcja na awarie. Polecam wszystkim którzy szukają sprawdzonego hostingu.

Damian Szyszkiewicz
Projekt-Net

Od wielu lat współpracujemy z Firmą Stanet. Jest to trzecia z kolei firma hostingowa z której usług korzystamy. Trzecia - bo dopiero tutaj uzyskaliśmy suport i jakość usług na najwyższym poziomie. Bez wahania polecam.

Maciej Lechowicz
Prezes zarządu, WorkWeb sp. z o.o.

Wybraliśmy Statnet do hostingu naszych serwisów: Kogidu e-learning oraz MedPad CLM. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i szerokich możliwości konfiguracji systemu pod nasze specyficzne potrzeby.

Rafał Tomicki
Digital Manager, Wecreo

W STATNET posiadam za wiele usług, które są kluczowe dla mojej firmy, bym mógł pozwolić sobie na jakieś "niespodzianki". W sumie to moja opinia sprowadza się do takiej puenty: "Jedni czekają 2 godziny na infolinii, a ja 2 minuty na rozwiązanie problemu". A co najważniejsze rzadko muszę o tę pomoc prosić.

Dawid Lembicz
CEO, Net Media Art

Współpraca z firmą Statnet dowiodła, że dokonałam najlepszego wyboru z możliwych przenosząc tu swój serwer. Firma ma perfekcyjną obsługę klienta: błyskawiczna reakcja na zgłoszenia, duże zaangażowanie działu technicznego w rozwiązywanie problemów klientów, ale przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych usług! Gorąco polecam!

Inga Krim
Modern Design Concepts sp. z o.o.

netmediaart
wecreo
aorta
projektnet
agnez

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Mamy szerokie doświadczenie związane z budową i zarządzaniem środowiskiem serwerowym. Nasi technicy mogą zaoferować przygotowanie rozwiązania bez względu na wielkość projektu.

Skontaktuj się z nami