Hosting na TAK

Naszą misją jest dostarczanie elastycznych, niezawodnych i w pełni spersonalizowanych rozwiązań hostingowych – dokładnie takich, jak potrzebuje Twój biznes.

Kilka słów o firmie

Historia firmy STATNET Online rozpoczęła się w 2009 roku. Jej założyciel posiadał stronę internetową, którą utrzymywał w jednej z firm hostingowych. Usługa była uruchomiona na serwerze współdzielonym za wysoką cenę. Potrzebował dedykowanej usługi, jednak podejście funkcjonujących wówczas firm hostingowych było typowo korporacyjne. Klienta traktowano masowo. „Nie ma takiej możliwości” – słyszał zawsze, gdy o coś prosił. Wtedy wpadł na pomysł zbudowania własnej firmy hostingowej, innej niż wszystkie, bliskiej klientom, potrafiącej elastycznie dopasować ofertę do ich potrzeb.

Tak powstała marka STATNET Online, która oferuje klientom znacznie więcej niż tylko usługi hostingowe. To miejsce, w którym Twoje potrzeby są rozumiane, a każde rozwiązanie zostaje dostosowane do indywidualnych wymagań. W STATNET Online nie usłyszysz „Nie da się”. Gdy chodzi o Twoje oczekiwania, jesteśmy zawsze na TAK.

Mówimy „po ludzku”. Bez względu na to, czy jesteś programistą, czy branża IT jest Ci zupełnie obca, potrafimy przedstawić ofertę i omówić nawet techniczne zagadnienia w przyjazny, zrozumiały sposób.

STATNET Online w liczbach

Do tej pory dostarczyliśmy dedykowane rozwiązania kilku tysiącom użytkowników z całej Polski.

Ponad 10 lat doświadczenia

Z rynkiem hostingowym jesteśmy związani od przeszło 10 lat. Posiadamy również doświadczenie w obszarze hostingu i rozwiązań w chmurze.

4500+ Klientów

Obsługujemy agencje marketingowe, przedsiębiorstwa oraz użytkowników indywidualnych. Wielu z nich jest z nami od początku istnienia firmy.

10000+ Serwerów

W ciągu 10 lat uruchomiliśmy ponad 10 000 serwerów wirtualnych, serwerów dedykowanych oraz cloud. Wdrażaliśmy standardowe i nietypowe rozwiązania.

Klienci o nas

Feedback, który otrzymujemy od naszych Klientów, dostarcza nam bezcennych informacji na temat jakości usług, wyznacza kierunki rozwoju i inspiruje do dalszych działań. Dziękujemy za zaufanie, którym darzycie nas od tak wielu lat.

Firma STATNET to profesjonalna firma warta polecania. Usługi oferowane spełniają w 100% moje oczekiwania, dużym atutem jest pomoc techniczna zawsze mogę liczyć na fachowe wsparcie. Hosting jest na bardzo wysokim poziomie 5 gwiazdek.

Sławomir Pędziach
Agnez sp. z o.o.

Z firmą Statnet związany jestem już od kilku dobrych lat. Przez ten okres czasu ani razu nie mnie nie zawiedli. Bardzo dobry kontakt z administratorem jak również sprawna reakcja na awarie. Polecam wszystkim którzy szukają sprawdzonego hostingu.

Damian Szyszkiewicz
Projekt-Net

Od wielu lat współpracujemy z Firmą Stanet. Jest to trzecia z kolei firma hostingowa z której usług korzystamy. Trzecia - bo dopiero tutaj uzyskaliśmy suport i jakość usług na najwyższym poziomie. Bez wahania polecam.

Maciej Lechowicz
Prezes zarządu, WorkWeb sp. z o.o.

Wybraliśmy Statnet do hostingu naszych serwisów: Kogidu e-learning oraz MedPad CLM. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług i szerokich możliwości konfiguracji systemu pod nasze specyficzne potrzeby.

Rafał Tomicki
Digital Manager, Wecreo

W STATNET posiadam za wiele usług, które są kluczowe dla mojej firmy, bym mógł pozwolić sobie na jakieś "niespodzianki". W sumie to moja opinia sprowadza się do takiej puenty: "Jedni czekają 2 godziny na infolinii, a ja 2 minuty na rozwiązanie problemu". A co najważniejsze rzadko muszę o tę pomoc prosić.

Dawid Lembicz
CEO, Net Media Art

Współpraca z firmą Statnet dowiodła, że dokonałam najlepszego wyboru z możliwych przenosząc tu swój serwer. Firma ma perfekcyjną obsługę klienta: błyskawiczna reakcja na zgłoszenia, duże zaangażowanie działu technicznego w rozwiązywanie problemów klientów, ale przede wszystkim najwyższa jakość oferowanych usług! Gorąco polecam!

Inga Krim
Modern Design Concepts sp. z o.o.

netmediaart
wecreo
aorta
projektnet
agnez

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami