Kontakt z nami

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy, wyceny lub spersonalizowania usługi? Skontaktuj się z nami. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

STATNET Online sp. z o.o.

ul. Ogińskiego 2 85-092 Bydgoszcz
NIP 9671455821 REGON 522058509 KRS 0000972577
mBank S.A. 30 1140 2004 0000 3102 8244 7769

Dział techniczny 24x7

Zgłoszenia techniczne prosimy tworzyć przez Panel Klienta

Dział handlowy

Pon - Pt: 08:00 - 20:00
Sob: 10:00 - 14:00
telefon: +48 525 222 352
email: [email protected]

Panel Klienta

Nasz intuicyjny panel klienta umożliwia łatwe zarządzanie usługami, bilingiem i danymi konta, a także szybki dostęp do wsparcia technicznego, zapewniając pełną kontrolę nad Twoim doświadczeniem hostingowym. Dzięki naszemu dedykowanemu zespołowi wsparcia, masz pewność, że zawsze możesz liczyć na fachową pomoc w razie potrzeby.

Przejdź do Panelu Klienta

Panel Klienta - Reponsywny panel administracyjny

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy responsywny panel administracyjny umożliwiający zarządzanie kontem oraz usługami. Panel umożliwia zarządzanie usługami z dowolnego urządzenia mobilnego (komputer, tablet, telefon) z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Funkcje Panelu Klienta

Zarządzanie usługami

Zaloguj się, by zarządzać usługami: start, stop, restart i reinstall, przeglądać statystyki oraz korzystać z zasobów serwera zdalnie w przypadku utraty połączenia SSH.

Pomoc techniczna 24x7

Masz problem z serwerem? Pozostajemy w gotowości przez całą dobę. Chcesz zgłosić uwagi lub potrzebujesz doradztwa? Odezwij się do nas – pomożemy.

Bezpieczne płatności

Poprzez Panel Klienta szybko i wygodnie dokonasz płatności za usługi. Do wyboru pozostają różne formy płatności: DotPay, PayPal i tradycyjny przelew bankowy.

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami