Hosting EMAIL

Potrzebujesz miejsca na Twoją pocztę? Korzystaj ze stabilnego i
niezawodnego serwera poczty z obsługą pop3, imap i wygodnym webmailem.

Hosting EMAIL jest rozwiązaniem utrzymania poczty email, które sprawdzi się w przypadku korzystania z poczty dla Twojej firmy. Nielimitowana ilość skrzynek email w każdym pakiecie.

EMAIL-START

Dobry start

Powierzchnia200 GB
IMAP
POP3
WEBMAIL
  • codzienny backup
  • panel DirectAdmin PL
  • ilość domen: 5
  • ilość skrzynek: bez limitu
39/mc

EMAIL-PRO

Dla profesjonalistów

Powierzchnia1000 GB
IMAP
POP3
WEBMAIL
  • codzienny backup
  • panel DirectAdmin PL
  • ilość domen: bez limitu
  • ilość skrzynek: bez limitu
129/mc

Hosting Współdzielony czy Hosting Dedykowany?

Potrzebujesz niestandardowej konfiguracji lub wyższych zasobów? Twoja strona przekracza limity hostingu współdzielonego? Może lepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie Hosting Dedykowany? Wybierając Hosting Dedykowany wyższe parametry a dodatkowo jesteś pod stałą opieką naszych administratorów i doradców. Nie musisz przejmować się żadnymi aspektami technicznymi. Jesteśmy na TAK, a Ty?

Dodatki

Potrzenujesz dedykowanego adresu IP lub większej przestrzeni? W każdej chwili możemy przypisać dedykowany adres IP lub zwiększyć pojemność Twojego konta. PS. Możesz korzystać z max. 1 dedykowanego adresu IP oraz z max. 2 TB SATA przestrzeni dyskowej (limity wynikają z ograniczeń sprzętowych i obowiązujących norm).

Dodatki
Dedykowany adres IP 12.20 zł / mc
brutto 15 zł

setup 40.65 zł
brutto 50 zł
Dodatkowy dysk 25 GB SATA 2) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł

Kopia zapasowa w pakiecie

Codziennie wykonujemy 1 kopię zapasową. Na zewnętrznym serwerze przechowywane są 1 kopia dzienna i 1 kopia tygodniowa. Jeśli utracisz cenne zasoby, odtworzymy je po otrzymaniu zgłoszenia z Panelu Klienta.

Migracja danych gratis

Nie wiesz jak przenieść dane na nasze serwery? Nie martw się, migrację wykonamy kompleksowo. Przygotujemy procedurę przeniesienia i wykonamy testowe uruchomienie stron. Wystarczy, że wskażesz nam odpowiedni moment na przepięcie ruchu.

Zgodność przetwarzania z RODO

Współpracując z nami nie musisz się martwić o bezpieczeństwo danych osobowych i ich zgodne z przepisami przetwarzanie. Znamy RODO i działamy zgodnie z prawem. Bezpłatnie sporządzimy profesjonalną umowę powierzenia danych osobowych.

Rozszerzenia w standardzie

Użyteczność to u nas standard, dlatego wraz z usługą otrzymujesz dostęp do 3 ciekawych i bardzo praktycznych narzędzi, które usprawnią pracę specjalistów IT i udoskonalą jakość działań.

Let's Encrypt

Darmowe certyfikaty SSL od Let's Encrypt. Usługa wspiera automatyczne wygenerowanie i odnowienia certyfikatów standard i wildcard.

node.js

Node.JS jest platformą umożliwiającą uruchomienie kodu JavaScript. Nasza usługa jest wyposażona w najnowszą wersję tego środowiska.

git

Usprawnij prace programistyczne z GIT. Narzędzie pozwala kontrolować zmiany w projekcie i zarządzać nimi. Klient GIT dostępny jest w standardzie

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami