Teraz 10-dniowy okres testowy tylko za 1 zł! Sprawdź nas przed zakupem.

Hosting Dedykowany STANDARD

Pełna moc serwera na wyłączność, wsparcie administratora oraz panel hostingowy w pakiecie.

HD-1GB-SSD

49 zł/ mc
brutto 60.27 zł
 • 1x2 GHz vCPU
 • 1 GB pamięci RAM
 • 10 GB powierzchni SSD

HD-2GB-SSD

79 zł/ mc
brutto 97.17 zł
 • 2x2 GHz vCPU
 • 2 GB pamięci RAM
 • 25 GB powierzchni SSD

HD-8GB-SSD

119 zł/ mc
brutto 146.37 zł
 • 4x2.4 GHz vCPU
 • 8 GB pamięci RAM
 • 75 GB powierzchni SSD

HD-1GB-SATA

49 zł/ mc
brutto 60.27 zł
 • 1x2 GHz vCPU
 • 1 GB pamięci RAM
 • 20 GB powierzchni SATA

HD-2GB-SATA

79 zł/ mc
brutto 97.17 zł
 • 2x2 GHz vCPU
 • 2 GB pamięci RAM
 • 50 GB powierzchni SATA

HD-8GB-SATA

119 zł/ mc
brutto 146.37 zł
 • 4x2.4 GHz vCPU
 • 8 GB pamięci RAM
 • 150 GB powierzchni SATA

Dodatki

Każda usługa ma możliwość rozszerzenia zasobów bez konieczności zmiany na wyższy pakiet. Dodatkowe adresy IP są obecnie ograniczone do 3, maksymalna ilość przestrzeni dyskowej wynosi 500 GB SSD lub 2TB SATA. Zasobów nie można rozszerzać w sposób nielimitowany ze względu na ograniczenia sprzętu lub zasad.

1) Dotyczy serwerów z serii SATA
2) Dotyczy serwerów z serii SSD

Dodatki
Dodatkowy adres IP 8.13 zł / mc
brutto 10 zł
Dodatkowy dysk 10 GB SSD 1) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł
Dodatkowy dysk 25 GB SATA 2) 8.13 zł / mc
brutto 10 zł

Co to jest Hosting Dedykowany?

Hosting Dedykowany to serwer VPS z administracją czyli hosting bez limitów typowych dla rozwiązań współdzielonych. Usługa jest w pełni skonfigurowana i gotowa do natychmiastowego rozpoczęcia pracy. Zarządzanie usługą odbywa się przez panel hostingowy DirectAdmin PL.

Wydajność i skalowalność

Zastosowane rozwiązanie umożliwia dowolną skalowalność, tak aby system pracował z optymalną wydajnością. Zasoby mogą być dynamicznie zmieniane bez przerwy w działaniu serwera. Dzięki temu nie ma konieczności przenoszenia usług na silniejsza konfigurację, wystarczy dyspozycja zmiany pakietu.

Stały nadzór i aktualizacje

Oprogramowanie systemowe na serwerze jest regularnie aktualizowane do najnowszych wersji. Usługa jest monitorowana pod kątem dostępności oraz wydajności. W przypadku problemów z usługą powiadamiany jest dużurujący administrator, który w ciągu kilku minut reaguje na wystąpienie usterki.

Elastyczne środowisko

Ze względu na fakt, że rozwiązanie jest dedykowane istnieje możliwość wprowadzania modyfikacji w konfiguracji. Potrzebujesz niestandardowych ustawień, dodatkowych rozszerzeń PHP, nietypowych rozwiązań? Nasi technicy przygotują dedykowany hosting zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Wsparcie techniczne

Zapewniamy stałą i kompleksową pomoc naszych ekspertów dla Twojej usługi, dzięki czemu możesz skupić się na tym co robisz najlepiej. Odnoś sukcesy na Twoim polu działania a my zajmiemy się opieką administracyjną, monitoringiem wydajności i dostępności, konfiguracją oraz zabezpieczeniami serwera.

Kiedy stosować Hosting Dedykowany?

Twój serwis działa zbyt wolno? Nie ma możliwości zmiany ustawień, które są wymagane przez Twój projekt? Napotykasz na limity baz danych, ilości wysłanych wiadomości, pracy CPU lub transferu? Brakuje Tobie wymaganych narzędzi lub rozszerzeń? Szukasz serwera na wyłączność, ale nie jesteś administratorem systemu linux?

Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno z powyższych pytań jest twierdząca lub napotykasz na inne limity to Hosting Dedykowany jest dobrym wyborem. Serwer na wyłączność zapewnia elastyczność oraz najwyższą wydajność dla Twoich projektów a jednocześnie pozwala się Tobie skupić na podstawowej działalności.

Gwarantowana wysoka wydajność

Nasze unikalne optymalizacje zapewniają najwyższą wydajność!

Dedykowane środowisko

Usługi uruchomione na naszej platformie mają dedykowane zasoby. Brak ograniczeń hostingu współdzielonego pozwala zmaksymalizować wydajność serwera i aplikacji.

Hosting SSD

Dyski SSD są 3x szybsze i mają niższy czas dostępu do danych, co zapewnia najwyższą wydajność i skraca czas wczytywania dla dynamicznych stron, blogów, sklepów internetowych.

PHP-FPM

PHP-FPM znacznie przyspiesza Twoją stronę i poprawia czasy ładowania środowiska PHP. Tryb pracy PHP-FPM zapewnia szybsze działanie oraz niższe zużycie zasobów.

Wydajność PHP7.x

PHP w wersjach 7.x zawiera wiele ulepszeń, dzięki którym nastąpiło ponad dwukrotne przyśpieszenie w działaniu stron internetowych. Dostarczamy zawsze najnowsze, zaktualizowane wersje php.

Obsługa HTTP/2

Nasze serwery mają włączoną obsługę protokołu HTTP/2, co znacznie zwiększa szybkość komunikacji między serwerem a klientem. HTTP/2 to największa aktualizacja protokołu od wielu lat.

Wsparcie Redis

Włączenie opcji Redis poprawia wydajność działania wielu popularnych frameworków. W efekcie uzyskasz znacznie szybszy dostęp do zapisanych danych i szybsze otwieranie strony.

Codzienna kopia zapasowa

Dla usługi Hosting Dedykowany wykonujemy codzienną kopię na zewnętrzne serwery i przechowujemy 4 kopie dzienne, 2 kopie tygodniowe i 1 kopię miesięczną. Kopia wybranych zasobów jest odtwarzana na podstawie zgłoszenia w naszym panelu klienta.

Migracja danych w cenie usługi

Obawiasz się, że przeprowadzka na nasz serwer sprawi Ci zbyt dużo trudności? Nie martw się, pomożemy Ci. Wybierając Hosting Dedykowany możesz liczyć na pomoc z naszej strony. Przygotujemy procedurę przeniesienia danych, wykonamy testowe uruchomienie strony. Wystarczy, że wskażesz nam odpowiedni moment na przepięcie ruchu, a nasz zespół zajmie się resztą.

Rozszerzenia usługi Hosting Dedykowany

Usługa wyposażona jest standardowo w szereg usprawnień i rozszerzeń.

Let's Encrypt

Darmowe certyfikaty SSL od Let's Encrypt. Usługa wspiera automatyczne wygenerowanie i odnowienia certyfikatów standard i wildcard.

node.js

Node.JS jest platformą umożliwiającą uruchomienie kodu JavaScript. Nasza usługa jest wyposażona w najnowszą wersję tego środowiska.

git

Klient git dostępny w standardzie. Pobierz dowolne oprogramowanie z github lub innego repozytorium kodu.

Opinie naszych klientów

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki temu jeszcze lepiej możemy budować rozwiązania techniczne, które zapewniają wydajną i bezpieczną pracę serwisów internetowych.

Wyraź opinię

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
TMASOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Mamy szerokie doświadczenie związane z budową i zarządzaniem środowiskiem serwerowym. Nasi technicy mogą zaoferować przygotowanie rozwiązania bez względu na wielkość projektu.

Skontaktuj się z nami