Serwer VPS z administracją oraz panelem DirectAdmin PL już od 49 zł/mc Więcej informacji

Administracja serwerami

Twoja infrastruktura zarządzana przez naszych administratorów. Aktualizacje, monitoring dostępności oraz wydajności, codzienna kopia bezpieczeństwa.

Pakiet START

Dobry start

Czas reakcji 8:00 - 24:00do 4 h
Czas reakcji 0:00 - 8:00do 8 h
Kopie zapasowe200 GB
Ilość godzin w ryczałcie2 h
  • monitoring serwera
  • optymalizacja oprogramowania
249/mc

Pakiet PRO

Najlepszy

Czas reakcji 8:00 - 24:00do 1 h
Czas reakcji 0:00 - 8:00do 2 h
Kopie zapasowe1000 GB
Ilość godzin w ryczałcie6 h
  • monitoring serwera
  • optymalizacja oprogramowania
890/mc

Dodatki

Do każdego pakietu administracji oferujemy opcje dodatkowe. Maksymalna wielkość przestrzeni backup wynosi 12TB. Zasobów nie można rozszerzać w sposób nielimitowany ze względu na ograniczenia sprzętu lub zasad.

1) Instalacja panelu może być wykonana tylko na czystym systemie operacyjnym i jest wliczona w cenę usługi.
2) W przypadku gdy serwer nie jest w naszym DataCenter naliczana jest opłata dodatkowa.

Dodatki
Dodatkowa przestrzeń backup 100GB 32,52 zł / mc
brutto 40 zł
Panel DirectAdmin 1) 39 zł / mc
brutto 47,97 zł
Installatron 1) 19 zł / mc
brutto 23,37 zł
Administracja serwerem w zewnętrznym Data Center 2) +190 zł / mc
brutto 233,70 zł

Konfiguracja, optymalizacja, monitoring

Specjalizujemy się w zdalnym administrowaniu serwerami korzystając z usług serwerów dedykowanych, serwerów wirtualnych oraz rozwiązań chmury publicznej lub prywatnej.

Stały nadzór i aktualizacje

Monitorujemy usługi zarządzane przez 24 godziny na dobę co pozwala nam reagować zanim użytkownik usługi napotka na trudności podczas jej użytkowania. Nasi administratorzy informowani są automatycznie o problemach dzięki systemowi powiadomień SMS oraz powiadomień telefonicznych.

Elastyczne środowisko

Usługi i zakres czynności dostosowujemy do każdego klienta indywidualnie. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy przygotowani do tego, by zająć się dowolnymi usługami zainstalowanymi na serwerze. Zarządzamy wszystkimi usługami internetowymi: HTTP, DNS, POP, IMAP, SMTP, bazami SQL, VPN i innymi.

Wsparcie dla systemu Linux

Mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zarządzaniu serwerami opartymi o systemy z rodziny Linux w jego aktualnych dystrybucjach: CentOS, Debian, Ubuntu. Zapewiamy wsparcie dla systemów operacyjnych Linux dla usług takich jak serwery dedykowane, serwery VPS, serwery w chmurze publicznej lub prywatnej.

System kopii zapasowych

Dysponujemy zautomatyzowanym systemem kopii zapasowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie odzyskać pliki w sytuacjach jak: awaria, przypadkowe skasowanie plików lub wprowadzenie nieprawidłowych zmian przez użytkownika. Dysponujemy systemem kopii, który umożliwia cofnięcie się maksymalnie o 2 miesiące wstecz.

Narzędzia administracyjne

Stosujemy szereg narzędzi administracyjnych, które wspierają naszą codzienną pracę.

Ansible

Ansible to narzędzie do zarządzania stanem maszyn, zarządzaniem konfiguracją infrastruktury oraz automatyzacją zadań IT.

Nagios

Program do monitorowania sieci, urządzeń sieciowych, aplikacji oraz serwerów działający w systemach Linux.

Ubuntu

Munin to aplikacja do monitorowania systemu, sieci i infrastruktury, która dostarcza informacji na wykresach za pośrednictwem przeglądarki.

Co mówią o nas Klienci?

Słuchamy opinii naszych klientów. Dzięki Waszym opiniom, możemy udoskonalać obecne rozwiązania i tworzyć nowe - jeszcze bardziej użyteczne i dopasowane do wyzwań.

Podziel się opinią

Prawie 7 lat współpracy utwierdziło mnie w przekonaniu, że firma STATNET Online rzetelnie realizuje swoje usługi. Polecam z czystym sumieniem.

Mateusz Chrząszcz
Research IT

Firma godna POLECENIA. Profesjonalna obsługa, support 24h. Jeżeli mogę polecić to dedykowane rozwiązania w tej firmie można powierzyć bez zastanawiania się.

Artur Adamowicz
AMTSOFT - Software for your business

Świetny dostawca. Żadnych problemów, sprawna pomoc, szybka maszyna. Polecam, bo to najlepszy VPS jaki miałem (a miałem parę). Z serwera korzystam już 6 miesięcy.

Robert Bauhaus
 

Szukasz niestandardowego rozwiązania?

Jesteśmy na TAK, by przygotować dla Ciebie w pełni spersonalizowaną usługę – bez względu na wielkość projektu. Mamy szerokie doświadczenie związane z budową infrastruktry IT.

Skontaktuj się z nami